Як за допомогою масок для лінз прикрасити автомобіль

Зазвичай маски втановлюють на біксенонові лиінзи, ​​і для них вони (їх ще по-іншому називають бленди) є обов'язковим доповненням. Виглядає маска дуже просто. Це пластикове міцне широке кільце. Зовнішнє покриття може бути матовим або глянцевим, зверху наноситься хромований шар, які виконує функцію захисту маски від зовнішніх пошкоджень, що сприяє збільшенню терміну служби. Маски бувають декількох діаметрів 2 дюйма, 2.5 і 3 дюйми. Маски для біксенонових лінз можна підібрати будь-якої форми: кругла, овальна, напівкругла і навіть квадратна. На кожному виробу є її діаметр і для якої лінзи вона підходить.

Маски для линз

Не зважаючи на три різних діаметри, маски можуть стати майже на будь-який автомобіль. При необхідності, якщо раптом потрібно встановити на лінзу з маленьким діаметром маску з великими розмірами, можна використовувати перехідне кільце, яке відмінно вирішує цю проблему. Також багато автомобілістів,для кращої підгонки, можуть її трохи підпилювати. Як вже зрозуміло з назви, маска встановлюється перед лінзою ксенонової лампи. Вона закріплюється в спеціальних пазах на лінзі. Самойстійно встановити її на автомобіль дуже просто.

Маски для линз

Маски виконують кілька простих функцій

  • приховують технічні недоліки після того як встановлювали біксеноові лінзи: дроти, і інші внутрішні частини конструкції.
  • прикрашають автомобільні фари.
  • допомагають формувати спрямований і сфокусований потік світла і направляють його на біксенонові лінзи.

Маски для линз

Давайте поговоримо як така невелика деталь може прикрасити машину. Маски знаходяться на переньому плані, в передніх фарах автомобіля. Її можна перефарбувати в тон машині, тоді вона стане не такою помітною, можна перефарбувати в контрастний колір, що зробить машину більш помітною. Не варто забувати про ще одну важливу деталь - ангельські очки. Ангельські очки це кільце з світодіодів, припаяних до міцної основи. Звичайно в залежності від форми маски, це кільце не обов'язково буде кругле. Ангельські очки можуть виконувати функцію денного освітлення. При покупці маски для біксенонових лінз, потрібно мати на увазі, що далеко не всі мають роз'єм для того щоб встановити світодіодне кільце. Якщо перефарбувати маску в контрастний колір, то в поєднанні зі світодіодами, фари машини будуть дуже стильними і привертатимуть увагу.

До вибору масок для лінз потрібно поставитися також уважно, як і до вибору інших деталей оптики. Потрібно дізнатися який розмір підходить вашій машині, чи є в масці перехідне кільце, також варто звернути увагу на її дизайн і чи будете ви користуватися ангельськими очками, і наскільки вони підходять саме вашому автомобілю.

Наверх