Які бувають блоки розпалювання для ксенону

 Кожен водій прекрасно знає про те, що використання ксенону в автомобілі потребує наявності блоків розпалу. Це окремі прилади, які в свою чергу відповідають за моментальний розпал лампи та її безперебійну роботу. Але на сучасному ринку представлений великий вибір подібних продуктів, за рахунок чого деякі автомобілісти не можуть одразу здійснити правильну покупку. Саме тому у цій статті ми поговоримо про різновидність блоків розпалу для ксенону.

ксенон

Давайте з’ясуємо, які функції виконують баласти.
  
  1. По-перше, вони подають потужний імпульс, який необхідне для розпалювання ксенону
  2. По-друге, підтримують стабільний світловий потік.
  3. По-третє, контролюють перепади напруги, що в свою чергу не призводить до короткого замикання та передчасного виходу із ладу ксенону.
  
 
На сайті спеціалізованих магазинах можна знайти як оригінальні, так і універсальні прилади. При цьому перші випускаються для кожного окремого автомобіля в індивідуальному порядку, що дозволяє із легкістю замінювати штатні блоки. А ось що стосується універсальних приладів, вони можуть використовуватися для різних машин, незалежно від типу оптики.
При виборі оригінальних приладів необхідно відштовхуватися від марки та моделі власного авто. А ось купуючи універсальні баласти, необхідно враховувати деякі особливі моменти.
Крім цього блоки розпалу поділяються між собою на стандартні та мініатюрні прилади, які підходять до малогабаритних моделей автомобілів.
Також усі баласти відрізняються між собою по конструктивним особливостям. Тут справа йде про наявність високовольтної котушки та винесеної котушки.
 
ксенон
Якщо із самого початку транспортний засіб об лаштований іншими оптичними приладами, тоді доведеться самостійно їх замінувати на ксенонові елементи. Але на цьому етапі необхідно бути особливо уважними. Тут слід враховувати тип з’єднувальних елементів, потужність оптичних приладів, та напругу самого авто, на якому будуть встановлюватися баласти.
Кожен власник може підібрати блоки розпалу із потужністю від 20 до 75вт.
Також доведеться розібратися із виробником баластів. Справа в тому, що далеко не все компанії випускають якісну продукцію. Тому перед здійсненням покупки необхідно ознайомитися із усією інформацією щодо виробника. Особливою популярністю серед багатьох автомобілістів користується блок розпалу Truck. Це насправді доволі якісний прилад, який повністю справляється з усіма поставленими задачами, та служить на протязі довгого часу.
Якщо у вас виникли якісь додаткові питання, звертайтеся за допомогою до кваліфікованих співробітників профільної компанії.

 

Наверх