Останні моделі бренда Шкода

Якщо казати про найбільш популярних та дійсно функціональних транспортних засобах, до них відносяться усі моделі Шкода. Вся справа у тому, що якість та безпечність цих машин перевірена роками. Саме тому, якщо ви замислюєтесь над покупкою нового автомобіля, рекомендуємо звернути увагу саме на цю марку.

авто


Безумовно, автомобілів Шкода на ринку дуже багато. При цьому кожна окрема модель відрізняється своїми показниками, перевагами та особливостями, за рахунок чого кожен водій має можливість підібрати для себе підходящу машину.
Сьогодні ми поговоримо про найбільш популярні моделі автомобілів Шкода, які за останні декілька років змогли зайняти лідируючи місця на ринку.

  • Сітіго. Оновлена модель цього авто вперше з’явилась на ринку у 2017 році. При цьому вона відрізняються від своїх попередників витягнутими фарами головного освітлення, які до того ж доповнюються світлодіодними денними вогнями. Решітка радіатору такого авто повністю співпадає зі стилістичним оформленням даних авто. Насправді це доволі популярний автомобіль у всій Європі, який в свою чергу здатен похизуватися стильним та запам’ятовуючим дизайном, здатним повністю підкреслити характер та індивідуальність свого власника. Внутрішній простір це взагалі справжнє царство якісної зборки, висококласних матеріалів, особливого комфорту та ергономіки.
  • Кодіак. Насправді новий Кодіак з’явився на ринку лише цьому році. При цьому ця модель відноситься до середньо розмірних кроссоверів, які в свою чергу мають доволі велику радіаторну решітку, вузенькі передні фари та високу кромку капоту. В задній частині передбачена наявність оновлених ліхтарів. Також тут хочеться відмітити нові колісні диски із діаметром від 17 до 20 дюймів. Такий оновлений кроссовер значно перевершив своїх побратимів. Саме тому зможе із легкістю задовольнити потреби та вимоги кожного автомобіліста.
  • Октавія. Ця модель вважається абсолютним новим транспортним засобом, який відрізняється кардинальними змінами зовнішності. Серед особливих характеристик цих машин можна виділити витягнуті кутні форми, пару фокусуючи лінз та стильних секцій для світлодіодних ліхтарів. У якості додаткової опції можна замовити повноцінні матричні фари, які в свою чергу не будуть осліплювати інших учасників руху, їдучих назустріч. Що стосується внутрішнього простору, тут не передбачено ніяких змін. Однак у деяких випадках з’являється можливість придбати авто із віртуальною панеллю приладів, кліматичною установкою, сенсорного екрану із достатніми розмірами та інше.

авто


Це далеко не всі сучасні моделі автомобілів Шкода. Тому для отримання повною інформації, рекомендуємо звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Наверх